مرکز آموزش جوملا
F A L N O
فــالــنو
Coming Soon
ویدیو آموزشی DJClassifieds یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه کارکرد آگهی ساز دیجی کلاسفید می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Coming Soon
ویدیو آموزشی RSTickets یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه کارکرد و راه اندازی کامپوننت ارسال تیکت ار اس تیکت می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Coming Soon
ویدیو آموزشی RSSeo یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه کارکرد مدیریت لینک ها و بهینه سازی آر اس سئو می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Coming Soon
ویدیو آموزشی RSFirewall یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه افزایش امنیت سایت توسط آر اس فایروال می باشد. در این ویدیو نحوه افزایش امنیت سایت همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Coming Soon
ویدیو آموزشی J2Store یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه پیاده سازی کامپوننت فروش فایل جی 2 استور می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Coming Soon
ویدیو آموزشی JoomShoping یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه پیاده سازی کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
پاسخگوی نیازهای شما هستیم
0935-5384337