فــالــنو
F A L N O
فــالــنو
درباره فروشنده : فــالــنو

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویزه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.

ÙاÙÙÙ
پلاگین پرداخت JoomBri ابزاری جهت اتصال سرویس پرداخت بانکی به کامپوننت فریلنسر جومبری است. جومبری کامپوننتی با موضوع پروژه گذاری توسط کارفرمایان است که با انجام هر پروژه موفق پیمانکاران میتوانند درآمد کسب نمایند.
جوملا نام یک سیستم مدیریت محتوا آزاد و متن باز است که برای انتشار محتوای وب و راه اندازی سایت است. جوملا در یک قالب نرم‌افزاری تحت وب تولید شده که می‌تواند به طور مستقل از سیستم مدیریت محتوا استفاده شود. جوملا بر پایه زبان php و تحت فرم ورک
Coming Soon
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
فروشگاه ساز Virtuemart سیستم فروش کالا فیزیکی و مجازی محسوب میشود. که میتوانید بستر فروش آنلاین را با امکاناتی بیشمار راه اندازی و کالاهای خود را بصورت مدیریت شده به فروش برسانید.
New
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت ProjectFork محصولی برای راه اندازی سرویس پروژه گذاری میباشد. توسط این افزونه میتوان پروژه های کاری مختلفی را تعریف نمود و میزان درصد پیشرفت را برای کاربران نمایش داد.
Coming Soon
ویدیو آموزشی RSForm Pro یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه پیاده سازی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت RSForm Pro ابزاری جهت ایجاد انواع فرم ها تک صفحه و چند صفحه ای است. توسط این کامپوننت شما میتوانید فرم هایی مانند ثبت نام دوره ، تماس با ما ، استخدام ، ثبت رزومه را ایجاد نمایید.
Coming Soon
ویدیو آموزشی JoomShoping یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه پیاده سازی کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Update
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
فروشگاه ساز JoomShoping یک کامپوننت بسیار کاربردی برای راه اندازی یک فروشگاه کامل است. توسط این افزونه میتوانید کالاهای فیزیکی و مجازی خود را برای فروش آنلاین در سایت قرار دهید.
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
افزونه مدیریت مطالب K2 یک سیستم پیشرفته،جهت انتشار محتوا و مطالب سایت است. که با امکانات و سئو نسبتآ بهتری که دارد میتواند یک جایگزین مناسب برای سیستم پیشفرض محتوا جوملا باشد.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
پاسخگوی نیازهای شما هستیم
0935-5384337