خالی
F A L N O
فــالــنو
Application Developer
Application Developer
Application Developer
Application Developer
فــروشگاه ســاز فــالــنو
فروشگاه ساز فــالــنو ، طـرحــی نــو :)
سامانه رزرواسیون
سامانه رزرواسیون هوشمند فالنو (بـــزودی)
عضو شوید ، رایگان بگیرید
با عضویت در کانال تلگرام ، محصول رایگان دریافت کنید!
آپدیت فروشگاه ساز فالنو
آپدیت فروشگاه ساز فالنو آماده شد!
Slider
Application Developer

افزونه های فارسی

New
Update
فروشنده فالنو
کامپوننت JoomBri برای سایت هایی با موضوع پروژه گذاری کاربرد دارد. که توسط آن کارفرما میتواند پروژه و حداکثر میزان هزینه پروژه را ثبت کند و بهترین پیمانکار را از میان پیمانکاران پیدا نماید.
Update
فروشنده فالنو
کامپوننت AcySMS سیستمی برای راه اندازی خبرنامه بصورت پیامک می باشد. شما میتوانید با عضویت کاربران اطلاعیه های سایت را بصورت پیامک متنی و زمانبندی شده به کاربران اطلاع دهید.
Update
فروشنده فالنو
کامپوننت DJClassifieds یکی از بهترین سیستم های آگهی ساز جوملاست. به واسطه این کامپوننت ارزشمند شما میتوانید وب سایت خود را تبدیل به یک سیستم درج آگهی با قابلیت پرداخت وجه کنید.

قالب های فارسی

New
مونا دلشاد
قالب Vina Subex محصولی با موضوع فروشگاهی است. وینا سابکس از کامپوننت فروشگاهی ویرچومارت استفاده شده و از تکنولوژی Less بهرمند است. و دارای قابلیت نمایش با حالت ریسپانسیو می باشد.
مونا دلشاد
قالب Vina Dazzi محصولی با موضوع فروشگاهی و شرکتی است. وینا داززی از کامپوننت فروشگاهی ویرچومارت استفاده شده و دارای تکنولوژی Less است. و دارای قابلیت نمایش با حالت ریسپانسیو می باشد.
مونا دلشاد
قالب Vina Moxii محصولی با موضوع فروشگاهی و شرکتی است. وینا موکسی از کامپوننت فروشگاهی ویرچومارت استفاده شده و دارای تکنولوژی Less است. و دارای قابلیت نمایش با حالت ریسپانسیو می باشد.

پلاگین های پرداخت

فالنو
درگاه پرداخت بیت پی یکی از مدرن ترین و امن ترین سرویس های پرداخت بانکی است که توسط شرکت آرتین تک عرشیا راه اندازی و معرفی گردیده است. BitPay را می توان یکی از امن ترین سرویس های پرداخت واسط آنلاین نامید.
فالنو
پلاگین پرداخت Yrprice Calculator ابزاری برای اتصال سرویس پرداخت بانکی به کامپوننت محاسبه آنلاین وای پرایس کلکولیتور است. توسط محاسبه گر میتوانید چند محصول را با تعداد دلخواه انتخاب و جمع مبلغ آن را پرداخت نمایید.
فالنو
پلاگین پرداخت Joomshopping ابزاری جهت اتصال سرویس پرداخت بانکی به کامپوننت فروشگاهی جوم شاپینگ است. این کامپوننت یک سیستم فروشگاه ساز سبک با قابلیت فروش محصولات فیزیکی و مجازی بصورت آنلاین و آفلاین است.

مرکز آموزش

Coming Soon
ویدیو آموزشی JoomShoping یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه پیاده سازی کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Coming Soon
ویدیو آموزشی J2Store یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه پیاده سازی کامپوننت فروش فایل جی 2 استور می باشد. در این ویدیو محیط مدیریت و کاربری همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
Coming Soon
ویدیو آموزشی RSFirewall یک رابط مناسب برای یادگیری از نحوه افزایش امنیت سایت توسط آر اس فایروال می باشد. در این ویدیو نحوه افزایش امنیت سایت همراه با مثال عملی توضیح داده میشود.
37

کامپوننت های فارسی

53

پلاگین های پرداخت

29

قالب های آماده

2600

کاربران فعال

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
پاسخگوی نیازهای شما هستیم
0935-5384337