قالب فارسی ، قالب جوملا
F A L N O
فــالــنو
Application Developer
Application Developer
Application Developer
Application Developer
فروشگاه ساز هــیراد
بــزودی ... !
پکیج فــالــنو
محصولات فالنو در یک پکیج
فــروشگاه ساز مــیلاد!
نوروز 97 با محصولات و خدمات جدید
فــروشگاه ســاز فــالــنو
فروشگاه ساز فــالــنو ، طـرحــی نــو :)
Slider
مونا دلشاد
قالب SJ Financial II نسخه بهینه شده قالب Financial تولید شرکت اسمارت است. در این نسخه کامپوننت های K2 و خبرنامه Acymailing افزوده شده و سرعت بارگذاری سایت افزایش پیدا کرده است.
مونا دلشاد
قالب SJ News II یکی از محصولات زیبا شرکت اسمارت با موضوع خبری ، رسانه ایی است. در این قالب از 30 موقعیت ماژول و 8 حالت رنگی برای نمایش در انواع نمایشگرها و فریم ورک وارپ استفاده شده است.
مونا دلشاد
قالب University 2 برای سایت با موضوع آموزش بوده که توسط فریم ورک LESS و Bootstrap طراحی شده و از حالت ریسپانسیو پشتیبانی میکند. از مزایای آن میتوان به سرعت بالا بارگذاری اشاره کرد.
مونا دلشاد
قالب SJ Market یکی دیگر از محصولات فروشگاهی شرکت اسمارت میباشد. در این قالب  از سیستم فروشگاه ساز ویرچومارت که جزء اولین و قدیمی ترین فروشگاه ساز هاست با حالت ریسپانسیو استفاده شود.
مونا دلشاد
قالب SJ Wavenews یکی از محصولات مدرن اسمارت با دو سبک خبری و شرکتی است. که با 5 رنگ متفاوت عرضه شده است. از ویژگی های مهم قالب میتوان به ریسپانسیو بودن و حالت دو زبانه اشاره کرد.
مونا دلشاد
قالب SJ iMag یکی از محصولات اسمارت با موضوع خبری میباشد. در این قالب از فریم ورک وارپ و قابلیت ریسپانسیو برای انواع دستگاه ها استفاده شده و از مزایای آن میتوان به سرعت بالای بارگذاری اشاره کرد.
مونا دلشاد
قالب SJ WorldNews یک قالب خبری زیبا محصول شرکت اسمارت است. این قالب خبری دارای سیستم چند زبانه است و شما میتوانید یک سایت خبری چند زبانه با انواع ماژول های خبری داشته باشید.
مونا دلشاد
قالب SJ MegaShop یک قالب فروشگاهی با 28 موقعیت ماژول جزء بهترین محصولات شرکت اسمارت است. سیستم فروشگاه ساز استفاده شده در قالب مگاشاپ کامپوننت محبوب جوم شاپینگ می باشد.
مونا دلشاد
قالب SuperBlog از زیباترین محصولات شرکت Joomlavi با 5 طرح متفاوت است. سوپربلاگ را میتوانید همزمان برای موضوعات فروشگاهی ، شرکتی و شخصی با 6 طرح و رنگ مختلف پیاده سازی کنید.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید