قالب فارسی ، قالب جوملا
F A L N O
فــالــنو
Application Developer
Application Developer
Application Developer
Application Developer
فروشگاه ساز هــیراد
بــزودی ... !
پکیج فــالــنو
محصولات فالنو در یک پکیج
فــروشگاه ساز مــیلاد!
نوروز 97 با محصولات و خدمات جدید
فــروشگاه ســاز فــالــنو
فروشگاه ساز فــالــنو ، طـرحــی نــو :)
Slider
مونا دلشاد
قالب SJ Univer با موضوع دانشگاهی و آموزشگاهی توسط شرکت اسمارت در 5 رنگ متفاوت طراحی شده است. از ویژگی های قالب میتوان به حالت چندزبانه ، حالت ریسپانسیو و سیستم خبرنامه اشاره کرد.
مونا دلشاد
قالب Bike Sport محصول شرکت تم پلازا بوده که در سبک فروشگاهی ، تجاری عرضه شده است. سیستم فروشگاهی قالب بایک اسپورت هیکاشاپ بوده و تکنولوژی ریسپاسنسیو را نیز پشتیبانی می کند.
مونا دلشاد
قالب Hosting از زیباترین محصولات شرکت Joomlavi با 5 طرح صفحه اصلی است. هاستینگ را میتوانید همزمان برای موضوعات هاست ، پیام کوتاه و طراحی وب با حالت ریسپانسیو پیاده سازی کنید.
مونا دلشاد
قالب SJ MaxShop یکی از زیباترین محصولات فروشگاهی بر پایه جوملا و کامپوننت فروشگاهی ویرچومارت است. که توسط فریم ورک LESS و Bootstrap طراحی شده و از حالت ریسپانسیو پشتیبانی میکند.
مونا دلشاد
قالب SJ Grid را میتوان یکی از شکیل ترین محصولات اسمارت نامگذاری کرد. قالبی مناسب برای موضوعاتی همچون گالری نقاشی ، گالری عکس و مجلات هنری که حالت ریسپانسیو را پشتیبانی می کند.
مونا دلشاد
قالب SJ Veritymag مناسب برای موضوع خبری است. این قالب توسط اسمارت طراحی شده و دارای 5 حالت رنگ و 28 موقعیت ماژول میباشد. از جمله ویژگی های قالب میتوان به سرعت بارگذاری اشاره کرد.
مونا دلشاد
قالب SJ Stabwall مناسب برای شرکت های خدماتی می باشد. این قالب توسط اسمارت طراحی شده و دارای 5 حالت رنگی و عرض Wide است. از مزایای مهم قالب میتوان به ریسپانسیو بودن آن اشاره کرد.
مونا دلشاد
قالب Exception را میتوان یکی از شیک ترین قالب های جوملا برای سایت با موضوع فروشگاه و شرکتی نام برد. در این قالب از 12 طرح متفاوت با قابلیت انتخاب رنگ های دلخواه استفاده شده است.
مونا دلشاد
قالب Flex را میتوان زیباترین قالب فروشگاهی جوملا نام برد. قالب فلکس دارای 5 طرح کاملا متفاوت است و امکان راه اندازی سایت با موضوع فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی و ... را همزمان فراهم می کند.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید