فــالــنو

فــالــنو تحـولی نـو

Falno

افزونه فارسی جوملا

Update
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت RSFirewall تنها افزونه ضد هک جوملاست. که میتواند از حملات تخریبی و نفوذ هکرها به سایت شما جلوگیری کند. و گزارشات مبنی بر حملات را برای شما از طریق ایمیل و پیامک ارسال کند.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙÙرÙاÙÛ
کامپوننت امتیاز دهی AltauserPoints برای راه اندازی سرویس امتیازدهی به کاربران کاربرد دارد. شما میتوانید به کاربران در قبال ارسال مطلب ، دعوت از دوستان جهت عضویت ، تکمیل پروفایل و ... امتیاز بدهید.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت RSForm Pro ابزاری جهت ایجاد انواع فرم ها تک صفحه و چند صفحه ای است. توسط این کامپوننت شما میتوانید فرم هایی مانند ثبت نام دوره ، تماس با ما ، استخدام ، ثبت رزومه را ایجاد نمایید.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت Hikashop را میتوان بهترین افزونه فروشگاهی دنیا نام برد. این کامپوننت فوق العاده علاوه بر همراه داشتن بیش از 500 آپشن و حالت ویژه ، امکان تبدیل به سرویس مارکت و فروش پین را نیز دارد.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت HikaMarket یک محصول جانبی برای افزونه فروشگاهی هیکاشاپ است. که امکان فروش محصول توسط کاربران از محیط کاربری سایت را فراهم کرده و سایت را تبدیل به سیستم مارکتینگ میکند.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت Guru یک سیستم حرفه ای برای آموزش مجازی است که برای موسسات علمی و آموزشی کاربرد دارد. شما میتوانید دورهای مختلف آموزشی را در این سیستم تعریف و شروع به ثبت نام کنید.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت iSeo ابزاری مناسب جهت بهینه سازی آدرس ها سایت شما است. توسط افزونه مدیریت سئو میتوانید تگ ها و متا تگ های مناسب جهت افزایش بازدید سایت برای لینک ها تعیین نمایید.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت AcyMailing یک ابزار مناسب برای راه اندازی سرویس خبرنامه بصورت ایمیل است. که میتوانید خبرنامه را بصورت زمانبندی ارسال کرده و دریافت ها را بصورت خودکار پاسخ دهید.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت J2Store جهت تبدیل بخش مدیریت محتوا جوملا به یک سیستم فروشگاهی طراحی و تولید شده است. با نصب این کامپوننت میتوانید یک سیستم فروش فایل با تحویل آنی راه اندازی  نمایید.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
پاسخگوی نیازهای شما هستیم
0935-5384337