افزونه فارسی جوملا ، کامپوننت جوملا
F A L N O
فــالــنو
Application Developer
Application Developer
Application Developer
Application Developer
فروشگاه ساز هــیراد
بــزودی ... !
پکیج فــالــنو
محصولات فالنو در یک پکیج
فــروشگاه ساز مــیلاد!
نوروز 97 با محصولات و خدمات جدید
فــروشگاه ســاز فــالــنو
فروشگاه ساز فــالــنو ، طـرحــی نــو :)
Slider
فروشنده فالنو
کامپوننت عضویت RSMembership برای تعریف دسترسی روی محتوا سایت مناسب است. در این کامپوننت میتوانید اشتراک مدت دار تعریف کنید و کاربر در ازای خرید، به محتوا سایت دسترسی داشته باشد.
New
فروشنده فالنو
افزونه دسترسی ACL Manager میتواند امکان دسترسی به بخش های سایت را تعیین نماید. شما میتوانید توسط این کامپوننت اجازه دسترسیهای مختلف را به گروه های کاربری و مدیریتی سایت خود بدهید.
فروشنده فالنو
کامپوننت HWD Mediashare  امکان راه اندازی سرویس نمایش ویدئو را برای شما میتواند فراهم کند. این کامپوننت امکان تبدیل خودکار ویدئو ها به FLV جهت کاهش حجم و افزایش سرعت را دارا است.
فروشنده فالنو
افزونه مدیریت مطالب K2 یک سیستم پیشرفته،جهت انتشار محتوا و مطالب سایت است. که با امکانات و سئو نسبتآ بهتری که دارد میتواند یک جایگزین مناسب برای سیستم پیشفرض محتوا جوملا باشد.
New
فروشنده فالنو
کامپوننت ProjectFork محصولی برای راه اندازی سرویس پروژه گذاری میباشد. توسط این افزونه میتوان پروژه های کاری مختلفی را تعریف نمود و میزان درصد پیشرفت را برای کاربران نمایش داد.
فروشنده فالنو
کامپوننت AcyMailing یک ابزار مناسب برای راه اندازی سرویس خبرنامه بصورت ایمیل است. که میتوانید خبرنامه را بصورت زمانبندی ارسال کرده و دریافت ها را بصورت خودکار پاسخ دهید.
Update
فروشنده فالنو
فروشگاه ساز JoomShoping یک کامپوننت بسیار کاربردی برای راه اندازی یک فروشگاه کامل است. توسط این افزونه میتوانید کالاهای فیزیکی و مجازی خود را برای فروش آنلاین در سایت قرار دهید.
New
فروشنده فالنو
فروش اشتراک PayPlans ابزاری برای مدیریت اعضاء و تولید اشتراک های مدت دار کاربری است. میتوانید براساس اشتراک های تعریف شده فایل ها و هر محتوای دیگری را برای دانلود به اشتراک بگذارید.
New
فروشنده فالنو
نقشه ساز JSitemap بهترین افزونه برای ساخت نقشه سایت بر اساس معیارهای استاندارد موتورهای جستجو است. این کامپوننت باعث تعریف درست لینک های شما به موتور جستجو خواهد شد.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید