فــالــنو

فــالــنو تحـولی نـو

Falno

افزونه های فارسی

Update
ÙرÙØ´Ùد٠ÙاÙÙÙ
کامپوننت RSFirewall تنها افزونه ضد هک جوملاست. که میتواند از حملات تخریبی و نفوذ هکرها به سایت شما جلوگیری کند. و گزارشات مبنی بر حملات را برای شما از طریق ایمیل و پیامک ارسال کند.
Discount Falno
ÙرÙØ´Ùد٠ÙÙرÙاÙÛ
کامپوننت امتیاز دهی AltauserPoints برای راه اندازی سرویس امتیازدهی به کاربران کاربرد دارد. شما میتوانید به کاربران در قبال ارسال مطلب ، دعوت از دوستان جهت عضویت ، تکمیل پروفایل و ... امتیاز بدهید.
ارÚÙÚ¯ Ùب
کامپوننت کد هدیه AwoCoupon Pro برای ایجاد کدهای هدیه و تخفیف می باشد. AwoCoupon قابلیت اتصال به کامپوننت های فروشگاهی ویرچومارت ، هیکاشاپ ، redshop و ... دارد.

قالب های فارسی

ÙØ­Ùد عÙÛ Ø´ÙبازÛ
پرتال جامع خبرگزاری فارسیان بسته ایست که بدون شک یکی از قوی ترین پرتال های خبرگزاری در کشور می باشد که فاصله شما تا داشتن یک وب سایت خبری کامل را تنها یک قدم قرارداده است.
Discount Falno
ÙÙÙا دÙشاد
قالب Hosting از زیباترین محصولات شرکت Joomlavi با 5 طرح صفحه اصلی است. هاستینگ را میتوانید همزمان برای موضوعات هاست ، پیام کوتاه و طراحی وب با حالت ریسپانسیو پیاده سازی کنید.
Discount Falno
ÙÙÙا دÙشاد
قالب Bike Sport محصول شرکت تم پلازا بوده که در سبک فروشگاهی ، تجاری عرضه شده است. سیستم فروشگاهی قالب بایک اسپورت هیکاشاپ بوده و تکنولوژی ریسپاسنسیو را نیز پشتیبانی می کند.

پلاگین های پرداخت

Discount Falno
ÙاÙÙÙ
پلاگین پرداخت Yrprice Calculator ابزاری برای اتصال سرویس پرداخت بانکی به کامپوننت محاسبه آنلاین وای پرایس کلکولیتور است. توسط محاسبه گر میتوانید چند محصول را با تعداد دلخواه انتخاب و جمع مبلغ آن را پرداخت نمایید.
Discount Falno
ÙاÙÙÙ
پلاگین پرداخت HikaShop ابزاری جهت اتصال سرویس پرداخت بانکی به کامپوننت فروشگاهی هیکاشاپ است. شما میتوانید با کامپوننت هیکاشاپ یک سایت فروشگاهی جهت فروش انواع محصولات فیزیکی و مجازی راه اندازی نمایید.
Discount Falno
ÙاÙÙÙ
پلاگین پرداخت J2store ابزاری جهت اتصال سرویس پرداخت بانکی به کامپوننت فروش فایل جی 2 استور است. توسط کامپوننت جی 2 استور شما میتوانید بخش محتوا جوملا را به پرداخت آنلاین متصل و نسبت به فروش فایل اقدام نمایید.

مقاله ها

در حال تهیه راهنمای کامل و جامع راهنمای خرید هستیم.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فــالــنو یک سایت فروش ابزار وب برای سیستم مدیریت محتوا جوملا است که محصولاتی همچون قالب های آماده ، افزونه های اورجینال ، پلاگین های پرداخت ، پلاگین های پیامکی ، آموزش طراحی وب ، برنامه نویسی ، طراحی اختصاصی قالب و هر ابزار یا آموزش دیگری که برای طراحان وب جوملا مفید باشد را بصورت اختصاصی تولید یا خریداری میکند. و با زبان فارسی و انگلیسی با قیمت ویژه و شرایط و خدمات استثنایی در اختیارتان قرار می دهد. اما مهم ترین ویژگی فــالــنو امکان فروش محصولات توسط کاربران است. فــالــنو علاوه بر اینکه تمام تلاش خود را میکند که با کیفت ترین محصولات را تولید یا خریداری نماید به کاربران نیز این امکان را میدهد تا محصولات را در سایت با نام و برند خودشان جهت فروش قرار دهند.
 
پاسخگوی نیازهای شما هستیم
0935-5384337